Let's go for it!

You can now place your order with a 12% discount.

tancar
detaily

Hodnota objednávky
 Štandardné preprava
7 dní
 Expresná preprava
3 dní
Objednávky nad 24  ZADARMO ZADARMO
Objednávky od 15€ do 24  ZADARMO 6,99 
Objednejte pod 15€ 4,99  11,98 

 
Hodnota objednávky
 Štandardné preprava
7 dní
 Expresná preprava
3 dní
Objednávky nad 24  ZADARMO ZADARMO
Objednávky od 15€ do 24  ZADARMO 6,99 
Objednejte pod 15€ 4,99  11,98 

 altPridali ste1produktu (y)
Pozri Nákupný košík

Spoznajte Stikets


Stikets sa narodili v roku 2010 ako výsledok myšlienky matky Stephanie Marko, ktorá chcela vyriešiť každodenné problém rodín, a to skutočnosť, že sa stráca veci. Jej cieľom bolo ponúknuť praktické, efektívne a hospodárne riešenie označovanie odevov, kníh, obuvi, školských potrieb, batohov a iných predmetov, ktoré rodinám uľahčia život.

Rodina na prvom mieste
Stikets: family first

Od tej doby sa Stikets snaží pomáhať rodinám v najširšom zmysly, Ako prelomový Myšlienka. Okrem neustále inováciám, ktora zabezpečuje Najvyšším kvalitu vsetkych VÝROBKOV, pracujeme na tom, aby Stikety stali kvalitné spoločnosťou, zaviazanú k priateľskému rokovani a rovnosti na vsetkych úrovniach.

Globálna značka
About Stikets, Global Brand

V spoločnosti Stikets veríme, že hodnoty nie sú nezlučiteľné s produktivitou, v skutočnosti idú ruka v ruke. V roku 2019 dosiahol Stikets 1 milión objednávok, ktoré boli zaslané do 40 krajín sveta. Neustále inovujeme, aby sme poskytovali nové produkty s najlepšími funkciami, ktoré uspokoja potreby rodín.
 
Vaša spokojnosť je naším cieľom
 
V spoločnosti Stikets sa snažíme pochopiť požiadavky zákazníka a tieto požiadavky neustále plniť. Naša cesta k Vám nekončí, keď zadáte svoju objednávku, sme tu pre vás za všetkých okolností, keď používate svoje produkty. Vaša spokojnosť je naším cieľom, a preto je rovnako dôležitý náš predpredajný a popredajný servis. Ohlasy našich klientov a recenzie nás povzbudzujú a zaväzujú nás k neustálemu zlepšovaniu.
 
Na Stikets sme matky a otcovia, ktorí rovnako ako vy chcú to, čo je pre naše rodiny najlepší. Pripojte sa ku komunite Stikets na svoje obľúbené platforme sociálnych médií a získajte aktuálne informácie o praktických produktoch a sezónnych akciách. Boli by sme radi, keby ste sa s nami podelili o svoje nápady a návrhy. Boli by sme radi, keby ste sa s nami podelili o svoje nápady a podnety - kvôli Vám. Tešíme sa, že sa k nám pridáte!
Môžeme vám pomôcť?
Contacta por whatsapp
Titol del popup modal
Visite.....